دنبال چی میگردی؟

مرکزی برای یافتن پاسخ ها و راه حل های مربوط به مسائل مربوط به فناوری اطلاعات رایج! با ما تماس بگیرید، بی شک خوشحال خواهیم شد که بتوانیم به شما کمک کنیم.
لطفا با شماره های شرکت ما ۰۲۱۶۶۱۲۰۲۷۵ - ۰۷۱۳۲۳۴۳۲۴۵ تماس بگیرید!

پرسش و پاسخ های متداول / محبوب ترین

آیا امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

با توجه به وضعیت اقتصادی در کشور ایران بیشتر مشتریان این سوال را می پرسند که امکان پرداخت اقساطی هزینه پروژه وجود دارد؟ بله در آدرین ارتباط این امکان فراهم شده است که مشتریان بتوانند هزینه پروژه را در چندین قسط پرداخت نمایند، اما توجه داشته باشید که قسمتی از هزینه پروژه در ابتدای قرار داد دریافت خواهد شد.

آیا می توانید قالب خارجی را برام فارسی کنید؟

بله، آدرین ارتباط می تواند محصولات خارجی از جمله قالب، افزونه و اسکریپت های تحت وب را برایتان فارسی سازی، بومی سازی و شخصی سازی کند، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید محصول مورد نظر را به آدرین ارتباط معرفی کنید تا پس از بررسی ها تخصصی قیمت نهایی به شما اعلام شود.

میخواهم برای شرکتم لوگو طراحی کنم

اگر برای موسسه، شرکت و یا کسب و کار خود نیاز به لوگو داشتید، تیم آدرین ارتباط می تواند بصورت تخصصی برای شما لوگویی زیبا و حرفه ای طراحی کند.

آیا آدرین ارتباط می تواند برایمان در اینترنت تبلیغ کند؟

آدرین ارتباط با روش های کاملا هوشمندانه و بسیار تجربی می تواند تبلیغات شما را در حوزه های مختلف اینترنتی از جمله تبلیغات گوگلی، تبلیغات بنری در وب سایت ها، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و… را انجام دهد

ایمیل مارکتینگ انجام می دهید؟

تیم آدرین ارتباط با داشتن تجربه و دانش لازم برای ایمیل مارکتینگ می تواند کسب و کار شما را از این طریق رونق دهد، با آدرین ارتباط بی شک در اوج خواهید بود.

قبل از تماس با آدرین ارتباط باید چه چیزی را بدانم؟

در صورت امکان، هر گونه اطلاعاتی در مورد پیغام خطا را بنویسید و مسائل مربوط به عکس هایتان را به اشتراک بگذارید. بعد، تلاش برای تمدید مسئله. اغلب موارد، آن را به بستن برنامه و راه اندازی مجدد کامپیوتر برای تنظیم مجدد سیستم کمک می کند و احتمالا مشکل را حل می کند.

هزینه خدمات فناوری اطلاعات چقدر است؟

مدل خدمات ما با استفاده از هزینه ماهانه ثابت، که بر اساس اندازه و پیچیدگی شبکه خاص شما است. پس از تصویب قرارداد، خدمات تعمیر و نگهداری و پشتیبانی هر جزء از شبکه شما را پوشش می دهد، به شما آرامش خاطر و توانایی پیش بینی دقیق هزینه های تعمیر و نگهداری فناوری را می دهد.

هزینه طراحی وب سایت چقدر است؟

هزینه طراحی وب سایت بستگی به امکاناتی که شما میخواهد دارد، و همچنین عوامل متعددی از جمله گرافیک، کد نویسی، میزان زمانی که تیم روی طرح شما می گذارند متفاوت است، پس بهتر است برای فهمیدن دقیق قیمت، جزئیات پروژه خودتان را با تیم ما در میان بگذارید.

آیا انجام سئو باعث افزایش فروش من خواهد شد؟

بی شک انجام سئو روی وب سایت شما باعث خواهد شد مخاطب بیشتری را به سایت خود جذب بکنید، و از انجایی که بیشتر مخاطبان جذب شده به وب سایت شما مخاطب هدف هستند، بی شک فروش شما نیز افزایش خواهد یافت

آیا اپلیکیشن موبایل هم طراحی می کند؟

تیم آدرین ارتباط توانایی اجرای اپلیکیشن های موبایل برای گوشی های اندرویدی، ios ای و ویندوزی را دارد، ما با زبان های مختلف از جمله جاوا و ریکت نیتیو می توانیم هر آنچه شما در ذهن دارید را به واقعیت تبدیل کنیم. پس با خیال راحت به تیم آدرین ارتباط تکیه کنید.

آیا نمی توانید پاسخ سوال خود را در بالا پیدا کنید؟ همین الان یک سوال بپرسید