وب سایت شرکتی

آدرین ارتباط مشاور برند شما

نگاه اجمالی

طراحی وب سایت شرکتی، تبلیغاتی و شخصی

وب سایت شرکتی
این نوع وب سایت ساده ترین نوع از جهت عملکرد است زیرا همانند یک بروشور برای مخاطب است که مخاطب با مراجعه به سایت میتواند به اطلاعات پایه ی بیزینس مانند : آدرس ، راه های ارتباطی و نوع خدمات دسترسی داشته باشند.

وب سایت فروشگاهی
در این نوع وبسایت کاربران در ازای دریافت کالا و یا خدمات وارد صفحه ی پرداخت می شوند که این نوع بیزینس هم باز خود به دو دسته ی کلی تقسیم میشود…
وب سایت برای یک فروشنده
وب سایت چند فروشنده ای (به اصطلاح واسطه ای)

وب سایت پرتال یا دانشگاهی
وب سایت از نوع پرتال تشکیل شده از دو زیرساخت است یکی خدمات (Services) ودیگری  محتویات (Content).
به این معنی که پرتال این امکان را فراهم میکند تا شما به درگاه خدماتی نظیر :
حساب بانکی ، حساب دانشجویی و… دسترسی داشته باشید و بتوانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور از خدمات وب سایت طراحی شده استفاده کنید.

وب سایت ویکی
ویکی به زبان هاوایایی یعنی سریع و از اونجایی که با شنیدن واژه ی ویکی ، ناخواسته یاد ویکی پدیا می افتید، درست حدس زده اید ! نقطه اشتراک ویکی پدیا و ویکی لیکس وجه تمایز این نوع وبسایت است.
وب سایت از نوع ویکی امکان ویرایش مطالب رو به تمامی کاربران میدهد.

تمایز ممکن است در ابتدا بنظر بسیار ساده بیاید اما در واقع بسیار قدرتمند می باشد و تاکنون باعث میزان بالای رضایت مدیران این وب سایت ها  و کاربرانشان شده است.

وب سایت رسانه اجتماعی
در این نوع وبسایت هدف طراح ایجاد بستری برای ارتباط کاربران با هم است تا بتوانند به نسبت امکانات داده شده نظیر: تصویر ، صوت و متن محتوای خود را با هم به اشتراک بگذارند مانند فیسبوک ، اینستاگرم ، لینکدین و ….

وب سایت شخصی
در این نوع وبسایت هدف اصلی معرفی تخصص یک شخص است به صورت تخصصی و جامع به صورتی که میتوان گفت هدف اصلی ایجاد فضایی برای پرسونال برندیگ است یا به تعبیری شخصی سازی تخصص های یک فرد.

 

داستان مشتریان