درباره آدرین ارتباط

آدرین ارتباط با سابقه ۱۵ سال در حوزه تبلیغات، برندینگ، طراحی وب سایت و سوشیال مدیا، به طور مداوم ارزش کسب و کارهای مشتریان خود را با آخرین تکنولوژی های روز دنیا ارائه می دهد.
283-pai4685-jj-id-392158-jpeg(1)
26-jj-t-05282_2-id-140411-jpeg(1)
rawpixel-com-567026-unsplash(1)

15 سال در کنار برند های معتبر

آدرین ارتباط با بیش از ۱۵ سال سابقه اجرایی اعضای خود سازمانی واحد و کارآمد را تاسیس نمود تا موجب هم افزایی کارآفرنیی و توسعه کسب و کارهای نوین را پایه گزاری نماید. سوابق اجرایی و پروژه های فعال ما گواهی تاثیرگذار از تخصص ماست. امید است در راستای توسعه زیرساخت ها و پروژه ها بتوانیم صداقت رضایت و حرفه ای بودن را به مشتریان خود عرضه نماییم.

خدمات

گستردگی خدمات و توانمندی های آدرین ارتباط را میتوانید از منوی خدمات مشاهده نماید.
مادر کنار شماییم.

خدمات

تخصص

تخصص ما در زمینه راه حل های استراتژیک به کسب و کار شما کمک می کند تا جریان کاری را ساده تر کرده و بهره وری را افزایش دهید.

تخصص

چرا آدرین ارتباط؟

ما یک فرآیند اثبات شده برای کمک به شما در پیشبرد کسب و کار خود داریم و ما در هر مرحله از این راه با شما هستیم.

چرا آدرین ارتباط؟

تاریخچه آدرین ارتباط

آدرین ارتباط حامی با نام آدرین استدیو شروع به فعالیت نمود.

1387

تشکیل تیم آدرین ارتباط نیاز به زمان بیشتری داشت، بالاخره تیم کاری آدرین ارتباط تشکیل شد و این مجموعه اولین قدم خود را برداشت و وب سایت اختصاصی خود را طراحی کند.

1388 - 1387

در طول این ۱۰ سال استدیو آدرین با بیش از ۳۰۰ برند معتبر از جمله کارخانجات، فروشگاه ها، رستوران ها، موسسات و بانک های معتبر از سراسر کشور همکاری نمود.

1398 - 1388

هم اکنون آدرین ارتباط با چندین سال فعالیت شبانه روزی توانسته است سهم بسازایی در حوزه برندینگ و تبلیغات به خود اختصاص دهد، گروه آدرین ارتباط هم اکنون با بهره گیری از نیروی کاری فعال، خلاق و کوشا، همه روزه در حال کار روی پروژه های بسیار بزرگ و تجاری هستند، این مجموعه تاکنون توانسته است افتخارات بسیاری را کسب کند…

هم اکنون ۱۳۹۹

کوتاه با اعداد و ارقام

تعداد پرسنل کاری و نیروی فنی

0+

تعداد پرسنل کاری و نیروی فنی
پروژه های انجام شده

0

پروژه های انجام شده
تقدیر نامه های دریافت شده

0

تقدیر نامه های دریافت شده
تعداد دفتر کار

0

تعداد دفتر کار