پورتال مشتریان
FA EN
FA EN

طراحی وبسایت فروشگاهی

برنامه نویسی و طراحی انواع وب سایت های فروشگاهی با امکانات پیشرفته شامل اتصال به سیستم های حسابداری، قیمت پند سطحی

گوشی های تلفن همراه متصل به اینترنت که اتفاقا همیشه و در هر جایی در اختیار کاربران هستند؛ موجب می‌شوند که آن‌ها هر لحظه برای بدست آوردن هر چیزی، بی درنگ از سایت‌ها کمک بگیرند. اگر دندان درد داشته باشند در گوگل نام بهترین دندانپزشک را سرچ می‌‎کنند و اگر گرسنه باشند، با یک جستجوی ساده، از نزدیک‌ترین و بهترین رستوران اطراف، غذای مورد علاقه خود را سفارش می‌دهند.
آن‌ها برای خرید حتی یک کرم دست و صورت نیز، با گشت و گذار در سایت‌های مختلف، قیمت برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه می‌کنند، مشخصات هر محصول را به دقت بررسی کرده و سپس اقدام به خرید از میان ده‌ها برند موجود می‌‎کنند.
حال تصور کنید که شما سازنده کرم دست و صورتی هستید که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب است اما هیچ وب سایتی برای معرفی محصول‌تان ندارید؛ بی‌تردید می‌‎توانید حدس بزنید که چه سرنوشت تلخی در انتظار کسب و کارتان است! پس اگر جواب نیازهای مشتریان خود را در دست دارید، بهتر است خودتان را نشان دهید.

تصور کنید یکی از مشتریان شما از کیفیت بالای کفش های تولیدی تان برای دوستش گفته و حالا دوست مشتری شما با سرچ برندتان در اینترنت می‌خواهد تصویر کفش های موجود در فروشگاه شما را ببیند و سپس برای خرید اقدام کند اما اسمی از برندتان در میان رقبای دیگر، نمی‎بیند. این فرد ابتدا نسبت به صحت کسب و کارتان تردید کرده و سپس سراغ رقبای شما می‎رود؛ همان هایی که تصویرکفش مورد علاقه او را در وب سایت شان به اشتراک گذاشته اند!
اهمیت داشتن وب سایت به این مورد ختم نمی‎‌شود و شما با در اختیار داشتن اطلاعات مشتریان، می‎‌توانید آن‌ها را از رسیدن اجناس جدید، تخفیف‌های آخر فصل، جوایز ویژه و… مطلع کنید و حتی برای آن‌ها کدهای تخفیفی ارسال کنید تا آن‌ها را به خرید دوباره تشویق کنید.
مشتری و کاربر هر ساعت از طول شبانه‌روز در حال جستجو و پرسش است. شما باید در خلال این پرسش‌ها وارد عمل شوید تا بتوانید به مشتری واقعی دسترسی پیدا کنید. هیچ محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد. با تاسیس و طراحی یک وب‌سایت مناسب، مشتریان بیشتری را به سمت کسب‌وکار خود هدایت کنید. هیچ اهمیتی ندارد که فروشگاه حضوری ندارید یا ممکن است مشتری در نیمه‌شب بخواهد یک بسته سفارش دهد. همه چیز از قبل برنامه‌ریزی شده و به درستی پیش می‌رود.
یکی از دلایل اهمیت داشتن وبسایت یا (The Importance Of A Website) در دنیای امروز، به صرفه بودن از نظر هزینه است. بیایید یک چرتکه برداریم و حساب کنیم چه مقدار هزینه مالی و زمانی باید صرف شود تا یک فروشگاه فیزیکی تاسیس گردد؟ تقریبا مبلغ زیادی است که شاید در اول مسیر این میزان پول در دسترس شما نباشد. داشتن فروشگاه حضوری مشکلی ندارد اما اگر محصول یا خدمتی دارید که می‌توانید بدون داشتن فروشگاه فیزیکی آن را به مشتریان هدف عرضه کنید، چرا تاسیس سایت را در بین انتخاب‌های خود قرار نمی‌دهید؟ داشتن سایت هزینه زیادی ندارد و بسیار به صرفه‌تر از فروشگاه حضوری است.
از دیگر دلایل اهمیت داشتن وبسایت، بازاریابی اینرنتی است. همانقدر که تاسیس وب‌سایت نسبت به فروشگاه حضوری به صرفه‌تر است، استفاده از بازاریابی اینترنتی هم از بازاریابی سنتی مقرون به صرفه‌تر به نظر می‌رسد. به کمک این نوع بازاریابی و ابزارهای پیشرفته آن، امکان نشان دادن آگهی و محتوای کسب‌وکار شما به افراد بیشتری فراهم می‌شود و می‌توانید به آمار و ارقام‌های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید؛ مثلا چند نفر بنر یا آگهی شما را دیده‌اند؟ به این ترتیب، هیچ محدودیتی برای تعداد دفعات نمایش و مکان یا زمان آگهی وجود ندارد.
ما در شرکت آدرین ارتباط با بیش از 17 سال سابقه، و بهره گیری از دانش فنی تیم جوان و خلاق و تجربه بیش از 750 پروژه موفق در کنار شما خواهیم بود تا بنای کسب و کار شما را در فضای اینترنت هرچه قدرتمند تر و حرفه ای اجرا نماییم. در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما میباشد. ضمن اینکه در تمام مراحلی کاری، ما، همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند
 

نمونه کار های طراحی وبسایت فروشگاهی