پورتال مشتریان
FA EN
FA EN

طراحی وبسایت

برنامه نویسی و طراحی وب سایت های تبلیغاتی، شرکتی، شخصی، لندینگ پیج، معرفی محصول، ایونت ها و پروموشن ها

اهمیت داشتن وبسایت شاید در وهله اول چندان ملموس نباشد اما با رشد کسب و کارها در دنیای آنلاین متوجه کمبود چنین پلتفرمی می‌شوید. امروزه اغلب کسب‌وکارها در حال خروج از فضای سنتی و ورود به فضای دیجیتال میباشند. برای انجام چنین تحولاتی ابزارهای مختلفی وجود دارد، همچون شبکه‌های اجتماعی و طراحی وب سایت اختصاصی.
در همین راستا، راه‌اندازی یک وب‌سایت منحصر به فرد برند و نام تجاری، شاید یکی از بهترین تصمیماتی باشد که باید برای مهاجرت از فضای سنتی به فضای آنلاین آن را اجرایی نمایید. شاید از خودتان بپرسید که اهمیت داشتن وبسایت چقدر است؟ و اصلا چرا باید از چنین پلتفرمی برای ارتباط با مشتریان استفاده کرد؟ 
امروزه تمامی کسب و کارهایی که در فضای اینترنت مشغول به فعالیت هستند به خوبی می‌دانند که داشتن یک وب سایت درست مانند داشتن کارت ویزیت، برای آن ها و کسب و کارشان بسیار ضروری است. از سوی دیگر، داشتن وب سایت، مشابه داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی است که با استفاده از آن می‌توانید تمام محصولات یا خدمات خود را به مشتریان ارائه نمایید. البته این کاتالوگ به راحتی برای میلیون‌ها کاربر نمایش داده می‌شود و شما با صرف هزینه های فوق العاده پایین، می‌‎توانید با خلاقیت و ارائه محتوای کاربرپسند، معرفی محصولات یا خدمات خود را چندین برابر جذاب تر کنید.
به یاد داشته باشید که منظور ما از اهمیت داشتن وب سایت، راه اندازی و طراحی سایت کاملا حرفه‌ای است که پاسخگوی نیازهای مخاطبان شما باشد و بر اعتبار کسب و کارتان بیفزاید. در غیر این صورت، صرفا داشتن یک وب سایت هیچ کمکی به بیشتر دیده شدن و افزایش فروش تان نمی‌‎کند.
به طور خلاصه، داشتن وب سایت در فضای وب، به منزله داشتن دفتر کار یا فروشگاه در فضای واقعی است و این یعنی اعتبار کسب و کار شما. امروزه اکثریت افراد برای بررسی صحت و درستی هر کسب و کار مشخصات آن کسب و کار را در اینترنت سرچ می‌کنند. پس اگر نامی از شما و محصولات تان نبینند سراغ رقبای تان خواهند رفت.
ما در شرکت آدرین ارتباط با بیش از 17 سال سابقه، و بهره گیری از دانش فنی تیم جوان و خلاق و تجربه بیش از 750 پروژه موفق در کنار شما خواهیم بود تا بنای کسب و کار شما را در فضای اینترنت هرچه قدرتمند تر و حرفه ای اجرا نماییم. در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما میباشد. ضمن اینکه در تمام مراحلی کاری، ما، همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند.

نمونه کار های طراحی وبسایت